Обробка металів

Наша компанія має власні установки для матування металів. Розміри малої камери для склострую 1 м3, в якій надаємо послуги з сатинування малих деталей будь-якою фракцією.

Скляні мікрокульки за рахунок своєї хімічних інертності рекомендується використовувати при обробці нержавіючих сталей, сплавів з дорогоцінних і легких металів, які чутливі до забруднень залізом і оксидами.Застосування скляної кульки виключає необхідність використання хімічних процесів для очищення металів.Крім того, оброблена поверхня отримує легкий наклеп і це дає гарантію на довгу експлуатацію деталі без корозії і мікротріщин.

Скляні мікрокульки в процесі обробки зберігають конкретні допуски за розміром оброблюваних деталей, заданих заздалегідь.Використання скляних мікрокульок є виключно правильним вибором, в порівнянні з іншими абразивами. У процесі використання інші абразиви призведуть до пошкодження або спотворення геометрії поверхні заготовок. Мікрокульки в процесі обробки практично не викликають ерозію від тертя. Через малу питому вагу мікрошарікі можуть бути застосовані для точного очищення тонких і ламких поверхонь.

Скляні мікрокульки не мають металевих включень.