Продаж склокульки

Potters Industries LLC є провідним виробником конструкційних скляних матеріалів для нафтогазової промисловості, полімерних добавок, безпеки дорожнього покриття, обробки металів і провідних частинок.

Компанія є найбільшим в світі виробником скляних кульок з маркуванням для безпеки дорожнього руху, металевих оздоблювальних кульок для очищення і зміцнення металів, скляних середовищ для шліфування і диспергування, скляних мікросфер для зменшення тертя та ваги в нафтових бурових установках та металевих покриттях для забезпечення електромагнітного екранування електронних частин.

У реставраційних роботах для очищення металевих та інших деталей застосовуються два способи — піскоструминний і склоструминний. Другий варіант вважається ефективніше, оскільки не спричиняє корозію та можлива обробка в будь-яку погоду. Для склоструминної обробки крім відповідного обладнання, потрібні скляні мікрокульки, купити які за доступною ціною можна в «УкрМінГласс».

Мікрокульки, іншими словами склопісок, застосовуються як спосіб декоративної обробки поверхні, матування і повного її очищення. Мікрокульки зі скла — універсальний засіб для очищення деталей з різних матеріалів: металу, скла, кераміки. Одержуваний результат — сатинована брудовідштовхуюча поверхня. Склокульки хімічно нешкідливі.

Використовуючи скляні мікрокульки, можна замінити кілька видів обробки: шліфування, чищення, полірування. Бомбардування виробів кульками дуже делікатна, що дозволяє зберегти первісну форму і не пошкодити поверхню. Звертайтеся в «УкрМінГласс», якщо вам потрібні склокульки або дробоструминна обробка металу.

Процес обробки мікрокульками — це швидко, чисто і економічно вигідно!

Використання для склоструминних робіт, матування або сатинування нержавійки.

Фізико-хімічні властивості скляних мікрокульок на основі вапняно-натрієвого скла зі стабільним хімічним складом
SiО270-73%
NagO + KgO13-15%
CaO7-11%
MgO3-5%
AlgOa0,5-2,0%
Fe2О3max 0,1%
TiO2max 0,1%
  • Щільність мікрокульок — 2.45-2,55 кг/дм3
  • Щільність насипом — 1,4-1,5 кг/дм3
  • Твердість по Моосу — 6, Rockwell — 47 RC
  • Високий модуль пружності
  • Хімічно інертні
  • Ідеальні в однорідності структури
Для дорожніх робітДля дорожніх робіт
Мікросклокульки — це універсальний матеріал, що може застосовуватися для самих різних цілей. Виступаючи в якості ефективної очисної речовини від нальоту та іржі на різноманітних поверхнях, він також використовується в складі сумішей для нанесення дорожньої розмітки.
Детальніше »
Скляна мікрокулька для струминних робіт різних фракцій