Обробка інших матеріалів

Струминне очищення є найбільш поширеним або широко використовуваним процесом обробки поверхонь. Якщо порівнювати обробку скляними мікрокульки і електрокорундом такого ж розміру, то чистка мікрокулькою дає мінімальний допуск на стирання поверхні від удару (дотику) з поверхнею матеріалу на відміну від електорокорунду.

Дана технологія дозволяє порівняно недорого і якісно провести очищення абсолютно будь-якій поверхні. Процес виконання нагадує роботу з піскоструем, проте в ролі абразиву тут виступають скляні кульки мікроскопічного розміру, а не пісок. Гладка фактура кульки забезпечує абсолютно безпечний процес очищення.

Склокульки, на відміну від пісочного абразиву, не залишають подряпин на поверхні складових деталей механізму, тим самим продовжують термін служби виробу. Для здійснення процедури очистки не потрібна велика кількість матеріалу. Даний факт дозволяє зробити значну економію на обслуговуванні промислового устаткування різних цехах і підприємствам. Дешевизна, ефективність і безпеку роблять представлену продукцію універсальним товаром. Мікросклокульки впораються навіть з важкими забрудненнями, такими як соляної наліт та іржа.

Співвідношення на ерозію від зіткнення склокульки і корунду з поверхнею, дорівнює приблизно 1 / 40 тертя корунду такого ж розміру зерна!

  • процес обробки швидкий, чистий і економічний;
  • за 1 годину звичайний починаючий оператор установки, може почистити мікрокулькою дрібної фракції близько 8 м.кв. поверхні, більшою — близько 12 м.кв. / год.;
  • висока якість очищеної поверхні не потребує додаткової обробки.
  • постійна циркуляція склокульки в замкнутому контурі. Кількість циклів чищення складає від 10 до 25 разів. Витрата склокульки може бути від 0,2 кг до 3,5 кг на один м2. Витрати варіюються в залежності від складності та забрудненості поверхні, що очищається.

  • Для прикладу: при очищенні з використанням кварцевого піску в піскоструминній установці (використовується тільки на відкритому просторі) витрати складають від 15 до 40 кг/м2 (при тиску 4,5 атм. та діаметру сопла 10 мм).

    Але, в процесі очищення піском на поверхню наносяться все можливі оксиди металів (що містяться в піску), в подальшому це джерела іржі на поверхні!

    Поверхня після обробки скляними мікрокульками стає інертною до корозії.

    Спосіб виготовлення скляних мікрокульок виключає вміст оксидів різних металів, що сприяють розвитку джерел іржі на обробленій поверхні!

    Процес очищення скляними мікрокульки замінює чистку, шліфування, зачистку, мийку обладнання.